W dniu 5.12.2019. został rozegrany Mikołajkowy turniej w tenisa stolowego. Uczniowie Samochodowki podejmowali gosci z ZSP nr 15. Mecze turniejowe sparingowe mialy na celu ocenę nabytych umiejetnosci pod katem Mistrzostw Łodzi w Tenisie Stolowym. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z sekcji sportowej prowadzonej przez Pana prof Wojciecha Migasa. Po rozegranych meczach odbył sie pokaz gry mistrzowskiej zaprezentowany przez opiekuna gości z Zespolu Szkół nr 15  Panią prof. MARLENE DRAB. Była mistrzyni Polski udzielila uczestnikom turnieju instruktażu, który zadziwił gospodarzy i gosci zapadajac głeboko w serca nam wszystkim. Organizator Mikołajkowego Turnieju Wojciech Migas składa wszystkim uczestnikom turnieju serdeczne podziękowanie za aktywny udzial i sportowa atmosfere uczniów zaprzyjaznionych szkół.