Mikołajkowy Turniej Trzech Szkół  w Piłce Siatkowej

Tradycją naszej szkoły są świąteczne turnieje sportowe rozgrywane z zaprzyjaźnionymi z Samochodówką szkołami. 6 grudnia 2017 r. na mikołajkowym turnieju piłki siatkowej nasi uczniowie spotkali się z zawodnikami ZSP nr 15 oraz XXV LO z Łodzi. Drużyna siatkarzy Zespołu Szkół Samochodowych wywalczyła drugie miejsce i zapewniła, że to nie jest ostatnie słowo w tej sportowo - świątecznej rywalizacji. Gwarantowane emocje oraz pozytywna integracja uczniów i nauczycieli łódzkich szkół są przewidziane w kolejnym turnieju - już wiosennym, Wielkanocnym.
Koordynator zawodów, prof. Wojciech Migas składa serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom turnieju oraz dziękuje za sportową postawę i fantastyczny doping w duchu olimpijskiego fair play. Dzięki.