Bardzo miło jest nam zakomunikować, że uczeń Zespołu Szkół Samochodwych - Karol Pasiewicz został powołany do Kadry Narodowej. Życzymy sukcesu!

 

 

 


 

 

 

 

Z wielką satysfakcją informujemy, że uczeń naszej szkoły, Aleksander Kmieciak (kl. 2cp) został Mistrzem Polski w Rugby.

Uczeń Samochodówki uprawia tę dyscyplinę od 8 roku życia w Klubie Sportowym K. S. Budowlani Łódź, a mistrzostwo za rok 2021 wywalczył w królewskim mieście Kraków.

Serdeczne gratulacje Alek,

nauczyciel wf - Wojciech Migas.

 
 

 

 


 

 

 

 

Dnia 24 lutego 2020r odbył się Szkolny Turniej Siatkówki dla klas pierwszych.

I miejsce zajęła drużyna z klasy 1ag w składzie: Kacper Sęk, Bartosz Grabiasz, Patryk Bujnowicz, Adam Krawczyk, Marcel Przeganiała, Krystian Kaziński, Kacper Cłapa.

II miejsce zajęła klasa 1cp i III miejsce klasa 1ekz.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

 

 
 

 

 


 

 

 

 

# 2  =  6 # 

Dwa dni zaciętej rywalizacji i wspaniałe osiagi uczniów naszej szkoły. W dn. 11-12 grudnia 2019 odbyły się Mistrzostwa Łodzi w tenisie stołowym w ramach corocznie odbywajacej sie LICEALIADY. Uczniowie sekcji sportowej TS Samochodowki w składzie: Julian Kowalczyk, Marcin Jóźwiak, Jakub Winciar, Mateusz Sabanda wywalczyli 6 miejsce w tym prestiżowym turnieju. W kategorii chłopców 22 ponadpodstawowe szkoly zabiegały o pożądaną klasyfikacje do mistrzostw na szczeblu wojewodzkim. Opiekun drużyny Pan prof. Wojciech Migas składa podziękowanie naszym zawodnikom za wytrwalość i za osiągnięcie tak wspanialego wyniku. GRATULACJE PANOWIE!!!

 

 


 

 

 

W dniu 06.12.2019 roku w fili naszej Szkoły przy ul. Limanowskiego 124A został rozegrany Mikołajkowy turniej w siatkówkę, w którym brały udział klasy: IV technikum, III szkoły branżowej i przedstawiciele grona pedagogicznego. 

Pierwsze miejsce zajęła klasa IVD, na drugim miejscu uplasowała się drużyna z klasy IVB, a trzecie miejsce zajęli nauczyciele. 

Energii grającym dostarczały wspaniałe wypieki przygotowane przez uczniów i ich mamy. 

To była wspaniała zabawa dla wszystkich.

PS////

Sport łączy pokolenia i wyzwala pozytywną energię!!!

 
 

 


 

 

 

W dniu 5.12.2019. został rozegrany Mikołajkowy turniej w tenisa stolowego. Uczniowie Samochodowki podejmowali gosci z ZSP nr 15. Mecze turniejowe sparingowe mialy na celu ocenę nabytych umiejetnosci pod katem Mistrzostw Łodzi w Tenisie Stolowym. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z sekcji sportowej prowadzonej przez Pana prof Wojciecha Migasa. Po rozegranych meczach odbył sie pokaz gry mistrzowskiej zaprezentowany przez opiekuna gości z Zespolu Szkół nr 15  Panią prof. MARLENE DRAB. Była mistrzyni Polski udzielila uczestnikom turnieju instruktażu, który zadziwił gospodarzy i gosci zapadajac głeboko w serca nam wszystkim. Organizator Mikołajkowego Turnieju Wojciech Migas składa wszystkim uczestnikom turnieju serdeczne podziękowanie za aktywny udzial i sportowa atmosfere uczniów zaprzyjaznionych szkół.

 


 

 

 

Dnia 13 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbył się Turniej Piłki Koszykowej Chłopców o puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Bałuty-Centrum.

W turnieju uczestniczyły trzy zespoły z Łodzi:
Zespół Szkół Samochodowych - gospodarze,
Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich,
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5.

Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich.
Drugie miejsce przypadło naszej szkole.
Trzecie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe, puchary i dyplomy.

Sponsorem turnieju była Rada Osiedla Bałuty-Centrum.

Gratulujemy!

Turniej zorganizowali nauczyciele wf: p. prof. Anna Rytwińska i p. prof. Jacek Lewandowski.

Fotoreportaż: I. Łyszkiewicz.

 

 

16 maja 2018r. uczniowie kl. 1a [wych. pani profesor Agnieszka Kuzańska] uczestniczyli w wycieczce rowerowej do łódzkiego Arturówka, gdzie w parku linowym doskonalili swoje umiejętności alpinistyczne. Zajęcia wspinaczkowe stanowiły alternatywną formę spędzania wolnego czasu i mają służyć do zachęcania młodzieży do wszelkiego rodzaju ruchu w terenie. Uczniowie w drodze do Łagiewnik złożyli wizytę w Muzeum Tradycji Niepodległościowych na Radogoszczu, gdzie w hołdzie wymordowanych więżniów zapalili symboliczną świecę pokoju. Koordynator wycieczki,Wojciech Migas składa serdeczne podziękowanie uczniom kl. 1a za udział w wycieczce i kulturalne zachowanie oraz opiekunowi, Panu profesorowi Sławomirowi Skonecznemu za zaangażowanie i profesjonalny nadzór nad bezpieczeństwem uczniów Samochodówki.
 

17 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Samochodowych odbyło się spotkanie Mistrzów Sportu z młodzieżą tutejszej szkoły. To już druga edycja projektu "Wprowadzamy Gwiazdy Sportu do Szkół", której celem jest podejmowanie działań polegających na dostrzeganiu i wdrażaniu wartości z uprawiania sportu i uczestnictwa młodzieży w zajęciach wychowania fizycznego. Gośćmi naszej szkoły byli panowie: Marek Chojnacki oraz Marek Dziuba - wybitni piłkarze i reprezentanci polskiej kadry narodowej. Po bardzo interesującej rozmowie z uczniami Samochodówki zostały przeprowadzone zajęcia z piłki nożnej w ramach lekcji wf-u. Pan Marek Chojnacki spotkał się z uczniami klasy 1a technikum i z mistrzowskim zacięciem sportowym nauczał techniki i taktyki piłkarskiej. Uczniowie pani prof. Agnieszki Kuzańskiej wyśmienicie poradzili sobie z trudnymi, ale jakże interesującymi wyzwaniami sportowymi. 
Koordynator projektu, pan prof. Wojciech Migas serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom tego niezapomnianego spotkania, sympatycznym gościom oraz łódzkiemu MOSiR za owocną współpracę i współudział w podejmowaniu i kontynuowaniu działań kulturalno-sportowych w naszej szkole.

Mikołajkowy Turniej Trzech Szkół  w Piłce Siatkowej

Tradycją naszej szkoły są świąteczne turnieje sportowe rozgrywane z zaprzyjaźnionymi z Samochodówką szkołami. 6 grudnia 2017 r. na mikołajkowym turnieju piłki siatkowej nasi uczniowie spotkali się z zawodnikami ZSP nr 15 oraz XXV LO z Łodzi. Drużyna siatkarzy Zespołu Szkół Samochodowych wywalczyła drugie miejsce i zapewniła, że to nie jest ostatnie słowo w tej sportowo - świątecznej rywalizacji. Gwarantowane emocje oraz pozytywna integracja uczniów i nauczycieli łódzkich szkół są przewidziane w kolejnym turnieju - już wiosennym, Wielkanocnym.
Koordynator zawodów, prof. Wojciech Migas składa serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom turnieju oraz dziękuje za sportową postawę i fantastyczny doping w duchu olimpijskiego fair play. Dzięki.

To już kolejna edycja spotkania młodzieży naszej szkoły z mistrzami sportu polskiego. W ramach, wspólnie realizowanego z łódzkim MOSiR, projektu "Wprowadzamy Gwiazdy Sportu do Szkół" maturzyści z klasy 4b (wych. prof. Wojciech Migas) uczestniczyli w lekcji piłki nożnej poprowadzonej przez wybitnego łódzkiego piłkarza, pana Marka Chojnackiego (17.11.2017). Uczniowie zostali poddani trudnej próbie treningu wg najnowszych wzorców światowego futbolu i dzielnie dotrwali do końca...
Koordynator projektu, Wojciech Migas, składa serdeczne podziękowanie Panu Markowi Chojnackiemu za zaangażowanie i udział w naszych spotkaniach.

Od listopada bieżącego roku uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych w Łodzi uczestniczą w lekcjach wychowania fizycznego na odnowionej i doposażonej w nowoczesny sprzęt siłowni. Zakup urządzeń sportowych był możliwy dzięki przekazaniu szkole środków finansowych przez Radę Osiedla Bałuty-Centrum za co Dyrekcja szkoły, nauczyciele i uczniowie serdecznie dziękują.

Dwanaście tysięcy metrów...

          tyle przebiegła dziś, 12.10.2017. drużyna naszej szkoły biorąca udział w sztafetowych biegach przełajowych.

Zawody, organizowane przez Miejski Szkolny Związek Sportowy, zgrupowały w tym roku ponadgimnazjalną młodzież łódzkich szkół w łagiewnickich lasach. Drużynę Zespołu Szkół Samochodowych reprezentowali: Krystian Drelich, Miłosz Urbański, Patryk Węgrzyn (kl.1a), Arkadiusz Kłodaś, Kamil Kabziński (kl.1b), Patryk Pustelnik (kl.1m), Darek Gnyp, Borys Szymanowski, Maciek Jackowski (kl.2b), Adam Maciejewski (kl.3a), Kacper Wojtunik (kl.3d), Grzegorz Nowakowski (kl.4b). Kwalifikacja drużyn będzie zamieszczona w najbliższym czasie na internetowej stronie MSZS.

Warto nadmienić, że waleczne serca naszych zawodników współgrały z przepiękną aurą tych zawodów. Słoneczna złota jesień wniosła do rywalizacji wszystkich zawodników nieskrywane szczere zadowolenie oraz życzliwy uśmiech do Świata... , świata sportu.

Koordynator drużyny składa serdeczne podziękowanie i gratulacje naszym reprezentantom szkoły,

Wojciech Migas

W dniu 06.04.2017. w ZSS w Łodzi odbyła się innowacyjna lekcja z wychowania fizycznego. Zajęcia z boksu - tej najstarszej dyscypliny sportowej poprowadził nauczyciel naszej placówki, pan prof. Wojciech Migas. Uczestnikami modelowych zajęć warsztatowych "Boks - jako alternatywna forma spędzania wolnego czasu" byli nauczyciele wychowania fizycznego łódzkich i podłódzkich szkół. Zajęcia odbyły się pod patronatem metodyka Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego Pana Macieja Matczaka. Dziękujemy wszystkim nauczycielom wychowania fizycznego za udział i zaangażowanie w zajęciach i zapraszamy do udziału w rundzie drugiej.

 

To już trzecia w Zespole Szkół Samochodowych w Łodzi edycja projektu "Lekcja z Mistrzem". W dniu 23.03.2017r. gościem naszej szkoły był pan Marek Chojnacki, były reprezentant Polski w piłce nożnej, który poprowadził zajęcia z klasą pani prof. Małgorzaty Leszki - 2a. Doskonalenie sprawności piłkarza oraz nowatorskie zestawy ćwiczeń rodem z kadry narodowej wzbudziły nieskrywane zainteresowanie młodzieży. Koordynator realizowanego w "Samochodówce" projektu "Wprowadzamy Gwiazdy Sportu do Szkół", Wojciech Migas składa serdeczne podziękowania łódzkiemu MOSiR za współpracę z naszą szkołą.

W dniu 9 marca 2017r. w placówce Zespołu Szkół Samochodowych w Łodzi odbyło się drugie już spotkanie z Mistrzem Sportu, wybitnym reprezentantem Polski w piłce nożnej, panem Mirosławem Bulzackim. Tematyka spotkania: "Czy warto uczęszczać na zajęcia wychowania fizycznego, i czy warto uprawiać sport?" , jak również przywołane chlubne karty Polskich Orłów Kazimierza Górskiego z pamiętnym meczem z Anglią na Wembley, stworzyły niepowtarzalną atmosferę spotkania. Pan Mirosław Bulzacki, będąc absolwentem naszego Technikum Samochodowego, podzielił się z młodzieżą własnymi sportowymi sukcesami oraz zachęcał uczniów do aktywności na lekcjach wychowania fizycznego, aktywności sportowej i realizowania pasji. Poprowadził również zajęcia z piłki nożnej w naszej nowo wyremontowanej sali gimnastycznej.
W tym wielowymiarowym dialogu wyraźnie dało się odczuć, że uczniowie i nauczyciele naszej szkoły z dużym zainteresowaniem włączyli się w realizowany projekt "Wprowadzamy Gwiazdy Sportu do Szkół".
Patronat medialny nad czwartkowym wydarzeniem kulturalno-sportowym w ZSS w Łodzi objęła TVP3 oraz TV Toya za co bardzo dziękujemy.
Organizator spotkania prof Wojciech Migas składa podziękowanie dla całej dyrekcji szkoły za okazaną życzliwość i pomoc w realizacji spotkania, panu prof. Jerzemu Kaczmarskiemu za opiekę audiowizualną, pani Izabeli Łyszkiewicz za opiekę plastyczną oraz uczniowi kl. 3a Pawłowi Patorze za wkład w przygotowanie okolicznościowej gablotki szkolnej.
Mirosław Bulzacki razem ze Stanisławem Terleckim prowadzą tzw Technikum Sportu w MOSiR. W Technukum Sportu młodzi adepci piłki nożnej mogą trenować technikę gry m.in. np. jak wykonując karny trafić 10 na 10 w poprzeczkę.
Mirosław Bulzacki był pierwszym odkryciem roku plebiscytu Przeglądu Sportowego w 1973r. Do tego grona zaliczają się też: Zbigniew Boniek 1976, Adam Nawałka 1977, Artur Boruc 2004, Robert Lewandowski 2008, Wojciech Szczęsny 2011, Karol Linetty 2014 czy Bartosz Kapustka 2015.

 

Jak co roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w prestiżowym turnieju sportowym w tenisie stołowym.
   W zmaganiach sportowych uczestniczyli uczniowie z 25-ciu szkół ponadgimnazjalnych. Nasza drużyna podjęła rękawicę lecz tym razem nie udało im się  wskoczyć na podium. Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom za wolę walki. Dziękujemy panowie.
   Drużynę ZSS w roku szkolnym 2016/17 zdobili: Maciej Woszczyk - klasa 4m, Jerzy Serafin - klasa 2cm, Jakub Różycki - klasa 2cm.

Z pozdrowieniem sportowym,

                                                                                                                         koordynator Wojciech Migas

Tradycyjnie, jak co roku, w placówce naszej szkoły odbył się Mikołajkowy Turniej w piłkę siatkową /7.12.16/. Gośćmi Samochodówki było XXX LO oraz ZSP nr 15. W zmaganiach sportowych trzech szkół uczestniczył znany w świecie Gwiazdor, zwany również Mikołajem. Niewątpliwie dopełnił On pozytywną atmosferę walki sportowej zawodników. Drużynę naszej szkoły przygotował sportowo p. prof. Waldemar Pawlak zajmując drugie miejsce. Wszystkim uczestnikom turnieju i nauczycielom składamy gratulacje i dziękujemy za uczestnictwo i zaangażowanie.

Koordynator zawodów, Wojciech Migas.

W dniu 20. października 2016 roku w Zespole Szkól Samochodowych w Łodzi gościł wybitny łódzki piłkarz pan Marek Chojnacki. Poprowadził On dla uczniów naszej szkoły trening piłki nożnej w ramach zajęć "Lekcja z Mistrzem". Podzielił się z młodzieżą swoimi piłkarskimi i trenerskimi doświadczeniami oraz zachęcał do aktywnego uczestnictwa w kulturze fizycznej i sportu. Uczniowie "Samochodówki" serdecznie dziękują panu Markowi za przyjęcie zaproszenia do  naszej placówki. Koordynatorem spotkania "Lekcja z Mistrzem" był pan profesor Wojciech Migas.

W dniu 27 kwietnia 2016 r. odbyła się w naszej placówce trzecia edycja turnieju sportowego  zaprzyjaźnionych łódzkich szkół w piłce siatkowej.

Uczestnikami zawodów byli
XXX LO w Łodzi pod opieką p. prof Anny Rytwińskiej
ZSP nr 15 w Łodzi pod opieką p. prof Marleny Drab
ZSP nr 22 w Łodzi pod opieką p. prof Tomasza Kowalskiego
ZSS w Łodzi pod opieką p. prof Waldemara Pawlaka

Koordynator turnieju, p. prof. Wojciech Migas.składa wyrazy uznania uczniom i ich opiekunom za utrzymanie niezłomnego ducha sportowego i serdecznie wszystkim zawodnikom wiosennej spartakiady gratuluje.

 

W dniu 2 grudnia 2015 r. byliśmy gospodarzami Mikołajkowego Turnieju Sportowego Trzech Szkół

 W turnieju Piłki Siatkowej wzięły udział XXX LO oraz ZSP nr 15  z Łodzi.

Kadra naszej szkoły pod kierownictwem prof. Waldemara Pawlaka wywalczyła I miejsce, II miejsce dla XXX LO, III miejsce ZSP nr 15.

Drużynom składamy serdeczne gratulacje.
Organizator imprezy, prof. W. Migas zaprasza zaprzyjaźnione szkoły na kolejny wiosenny Turniej Trzech Szkół

życząc niezłomności sportowej uczestnikom turnieju, z pozdrowieniem sportowym...
Dyrekcja i nauczyciele wf Zespołu Szkół Samochodowych w Łodzi.

 

W dniu 23 czerwca 2015 r. uczniowie klasy I b (wychowawca Wojciech Migas) wyruszyli na wycieczkę rowerową do łódzkich Łagiewnik i Arturówka. Uczniowie zwiedzili również mauzoleum i muzeum na Radogoszczu - zespół memoriałowy,gdzie w nocy z 17 na 18 stycznia 1945 r. dokonano największej hitlerowskiej zbrodni ludobójstwa na obszarze Polski w okresie działań frontowych II wojny światowej.

  Organizator wycieczki - prof. Wojciech Migas
  Opiekun wycieczki - prof. Waldemar Pawlak

W sali gimnastycznej Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Łodzi przy Al. Politechniki 37 odbyły sie IV Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w sportach siłowych. Konkurencje obejmowały wyciskanie sztangi leżąc oraz podciąganie na drążku.

W Mistrzostwach wzięła również udział reprezentacja naszej szkoły w następującym składzie:

Michał Buś kl 2 emz - IV miejsce
Daniel Kaźmierczak kl 3ez - XIII miejsce
Maksymilian Janiszewski kl 2a - XIX miejsce
Mateusz Rutka kl 3mz - IX miejsce

Opiekunem, a zarazem odpowiedzialnym za przygotowanie drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego w naszym Zespole Szkół Samochodowych pan profesor Jacek Lewandowski.

Cały zespół zaprezentował się wspaniale, ponieważ wszyscy zawodnicy uplasowali się w czołówce zawodów w konkurencji wyciskanie sztangi leżąc.

Na szczególne uznanie zasługuje występ Michała Busta, który w konkurencji wyciskanie zajął IV miejsce (67 powtórzeń przy wadze sztangi 40 kg).

Na słowa pochwały zasługuje również wspaniała organizacja imprezy. Czuwali nad nią p. prof. Bartłomiej Szczepaniak oraz p. prof. Andrzej Chrząstek, nauczyciele wychowania fizycznego z ZSTI w Łodzi.

W dniu 20.03.2015 roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Zawodowych w Łodzi. W klasyfikacji drużynowej, reprezentanci naszej szkoły - Kacper Skrętowski kl. III M, Artur Jurczuk kl. II B, Jakub Darcz kl. II A - zajęli drugie miejsce. W klasyfikacji indywidualnej uczeń Kacper Skrętowski zajął drugie miejsce.Serdecznie gratulujemy rezultatu i postawy sportowej naszej kadrze ZSS. Opiekun drużyny, Wojciech Migas.

29 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół Samochodowych odbył się Wiosenny Turniej Trzech Szkół w Piłce Siatkowej i Scrabble. Uczniowie samochodówki zmierzyli się w dwóch konkurencjach z zawodnikami ze Szkoły Ponadgimnazjalnej nr 15 i Liceum Ogólnokształcącego nr XXX. Po uroczystym otwarciu turnieju przez pana dyrektora Andrzeja Żelasko rozpoczęto zawody. Podczas gdy na sali gimnastycznej trwały mecze piłki siatkowej w bibliotece szkolnej odbywały się rozgrywki w Scrabble.

Zespół Szkół Samochodowych reprezentowali: Oliwia Kowalska (kl. 2Mz), Paulina Makowska (kl. 2M), Julia Górzyńska (kl. 2A), Paweł Nowiński (kl. 3M), Łukasz Cynkier (kl. 3M), Wojciech Piestrzeniewicz (kl. 1B), Konrad Woliński (kl. 3M), oraz dwaj scrabbliści – Patryk Cichosz (kl. 3M) i Dominik Pawłowski (kl. 1M).

Naszym reprezentantom nie udało się pokonać przeciwników, w piłce siatkowej zajęliśmy III miejsce, a w grze Scrabble II miejsce. Organizatorzy turnieju p.p, Wojciech Migas, Waldemar Pawlak i Izabela Łyszkiewicz już myślą o przyszłorocznych rozgrywkach, podczas których nasza szkoła będzie miała możliwość rewanżu.

 

Nasza szkoła bierze aktywny udziała w ogólnopolskiej akcji Szkoła Na Dwa Koła.

W czerwcu 2013 r. uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce na pikniku rowerowym zorganizowanym w ramach projektu Rowerowa Szkoła w Parku Poniatowskiego w Łodzi.

Wszystkich zainteresowanych rajdami rowerowymi serdecznie 
zaprasza p. prof. W. Migas.

Najbliższy rajd jest planowany w miesiącach wiosennych 2015. 

Zajęcia z pływania oraz Ratownictwa Wodnego

odbywają się w każdy czwartek o godz 16:00 

na krytej pływalni Wodny Raj w Łodzi.

Chętnych serdecznie zapraszamy.

Zapisy na zajęcia przyjmuje prowadzący p. prof. W. Migas.

Uczniowie mają możliwość wyrobienia karty pływackiej oraz specjalnej karty żółty czepek, a także mogą się przygotować do kursu na Młodszego Ratownika WOPR.

Zajęcia pozalekcyjne - Tenis stołowy

Zapraszamy chętnych do uczestnictwa w zajęciach z tenisa stołowego w każdy czwartek

godz. 14 30

           Zajęcia prowadzi nauczyciel ZSS w Łodzi , 
– mgr Wojciech Migas.

Zapraszamy  !

W dniu 8.01.2014 r. odbyły się Szkolne Mistrzostwa Łodzi w Tenisie Stołowym. W zawodach wzięło udział ponad 20 szkół ponadgimnazjalnych z terenu i okolic Łodzi.

ZSP nr 7 wywalczył 10 miejsce w składzie:

1.       Kamil Wentlandt – klasa 3mz

2.       Kacper Skrętowski – klasa 2m

3.       Artur Jurczuk – klasa 1b

4.       Piotr Jędrzejczyk – klasa 1b

Na wyróżnienie zasługuje uczeń klasy 3mz Kamil Wentland, który wywalczył dla naszej drużyny największą ilość punktów.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników  mistrzostw!

Życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Pierwszy Turniej Tenisa Stołowego Szkół Zawodowych w Łodzi
- ZSP nr 7 – DRUGIE MIEJSCE indywidualnie i zespołowo !

Wśród uczestniczących w turnieju  jedenastu szkół zawodowych z Łodzi w marcu 2014 r. nasza szkoła zajęła drugie miejsce w grze indywidualnej, które wywalczył Kacper Skrętowski z klasy 2m.  Uczniowie ZSP nr 7 zajęli również drugie miejsce w grze zespołowej.


Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom:

Kacprowi  Skrętowskiemu (2m),

Kamilowi Wentlandt (3mz),

Mariuszowi Kociołkowi (3mz)

Piotrowi Matyjakowi ( 4m ).

BRAWO PANOWIE ! JESTEŚMY Z WAS DUMNI !

Życzymy dalszych sukcesów!

 

W  dniu 29 marca 2012 odbyły się zawody tenisa stołowego chłopców szkół ponadgimnajalnych. Nasza drużyna w składzie:

Marcin Knapik  1mz

Marek Skowroński  1bz

Jakub Wira 1b

zajęła II miejsce w dzielnicy Łódź-Bałuty.

Uczeń Marcin Knapik  zajął w konkursie,  indywidualnie 5 miejsce .

                                        

                                                                                 Gratulujemy!

 

W dniu 23.02.2012 r. odbył się Turniej ,, Gier i Zabaw” chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Organizatorem był Miejski Szkolny Związek Sportowy w Łodzi.

Zajęliśmy III miejsce w województwie łódzkim.

Zawody promowały kulturę fizyczną

                                                                                GRATULUJEMY !

Nasza reprezentacja :  Klasy pierwsze

1.                 Adam Ostrowski  1m

2.                 Aleksander Dębski 1m

3.                 Michał Czarnecki 1m

4.                 Michał Rodewald 1 m

W dniach 18.X - 25.X 2011r. w ramach promocji kultury fizycznej odbył się Turniej Finałowy w koszykówce chłopców rejonu Łódź - Bałuty. Organizatorem był  Miejski Szkolny Związek Sportowy w Łodzi. Zespoły rywalizowały w dwóch grupach A i B.

 

Grupa A :

- ZSP nr 13

- XLII LO

- ZSP nr 6

 

Grupa B :

- ZSP nr 7

- ZSP nr 10

- XV LO

 

Zawody finałowe odbywały się 25.X 2011r. i uzyskano następujące rezultaty :

 

ZSP nr 6 - XV LO          23:27

ZSP nr 10 - ZSP nr 7     43:19

 

Do Finału awansowały szkoły ZSP nr 10 i XV LO Zwycięska okazała się drużyna 
ZSP nr 10, pokonując XV LO -     43:23