Uczniowie najstarszych klas technikum wzięli udział w warsztatach pt.: Chcę być kimś! czyli jak osiągnąć cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone prowadzonych przez autora książek motywacyjnych i społecznych dla dzieci i młodzieży, pana Michała Zawadkę.

    Podczas występu nasz gość poruszył wiele ważnych tematów kształtujących życie młodych ludzi: znaczenie marzeń i pasji, poczucie własnej wartości. Mówił osztuce wyznaczania i osiągania celów.Motywowałdo pogłębiania i zdobywania wiedzy, namawiał do rozsądnego gospodarowania własnym czasem oraz  zachęcał do pracy nad sobą.

    Po spotkaniu chętni mogli kupić książki Michała Zawadkiz imiennym wpisem i autografem. Książki z serii Chcę być kimś, także z autografami autora, znajdują się również w bibliotece szkolnej. Zachęcamy do wypożyczania.