W dniu 30 stycznia 2020 roku w naszej szkole odbyły się Dni Doradztwa Zawodowego. Swoją obecnością zaszczycili nas znakomici goście: Wiceprezydent Miasta Łodzi – pani Małgorzata Moskwa-Wodnicka, Dyrektor ŁCDNiKP – pan Janusz Moos, Inspektor Wydziału Edukacji UMŁ - pani Anna Kuś-Kasprzak, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy – pan Krzysztof Barański, przedstawiciele łódzkich szkół ponadgimnazjalnych, szkół podstawowych, a także łódzkich mediów.

Uczniowie szkół podstawowych zapoznali się z ofertą edukacyjną szkół zawodowych, a następnie uczestniczyli w zajęciach zawodoznawczych na warsztatach szkolnych oraz w indywidualnych i grupowych zajęciach z zakresu doradztwa zawodowego prowadzonych przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Dni Doradztwa Zawodowego wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród naszych gości. Uczestnikom bardzo dziękujemy za obecność!