Rafał Pacześ, jeden z najpopularniejszych stand-uperów w Polsce odwiedził uczniów Zespołu Szkół Samochodowych w Łodzi. Spotkanie z cyklu "Osobowość na wyciągnięcie ręki" zorganizował Bartłomiej Ropelski, nauczyciel języka niemieckiego.

Młodzież przyjęła gościa z wielkim entuzjazmem. Dla wielu młodych ludzi jest prawdziwym idolem. Uczniowie nie mogli doczekać się wizyty Rafała Paczesia, który cieszy się wśród nich wielką sympatią - podkreśla nauczyciel. Śledzą jego kanał w internecie, wiedzą o nim praktycznie wszystko. Rafał Pacześ najpierw przeszedł krótki test z historii, który przeprowadziła jego nauczycielka z czasów, gdy był uczniem Zespołu Szkół Samochodowych w Łodzi. Wspominał wszystko z precyzyjną dokładnością. Potem pytań ze strony uczniów nie było końca.

To była dla nich fantastyczna lekcja, bo Rafał pokazał im, że jak się ma pomysł na siebie i wie się dokładnie, co chce się w życiu robić, to można odnieść sukces - dodaje Bartłomiej Ropelski. - Na koniec podkreślił, że cieszy się, że dotarł do miejsca, w którym jest i jest mu niezmiernie miło, że tyle osób chce go oglądać, przychodzić na jego stand - upy. 

 

Pobrano tekst: https://expressilustrowany.pl/znany-standuper-rafal-paczes-w-szkole-spotkal-sie-z-mlodzieza-lodzkiej-samochodowki-do-ktorej-sam-kiedys-chodzil/ar/c5-14641881