W dniu 21 listopada 2019 r. klasa 1ag wraz z opiekunami panią Małgorzatą Leszką i panią Agnieszką Kuzańską uczestniczyła w Łódzkich Dniach Informatyki na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego. Uczniowie wraz z opiekunami  wysłuchali interesujących wykładów oraz uczestniczyli w warsztatach nt. „Sieci neuronowych w samochodach autonomicznych”

    Łódzkie Dni Informatyki, organizowane przez Politechnikę Łódzką, ICT Polska Centralna Klaster i Uniwersytet Łódzki, są kierowane do studentów, uczniów szkół średnich i specjalistów z branży ICT. Jest to wydarzenie składające się z niemal 100 różnego rodzaju spotkań: wykładów, paneli i warsztatów prowadzonych przez praktyków z branży IT. Omawiane będą najszybciej rozwijające się obszary informatyki – takie jak np. internet rzeczy, cyberbezpieczeństwo, aplikacje mobilne, gry komputerowe czy praca w chmurze.

Małgorzata Leszka i Agnieszka Kuzańska