W dniu 22 lutego 2018 r. klasa 3 C z prof.  Arturem Jabłońskim uczestniczyła w wycieczce technicznej do zakładu AQ Wiring Systems Sp. z o.o. w Łodzi. Firma AQ Wiring Systems Sp. z o.o. jest częścią szwedzkiego koncernu o globalnym zasięgu – Aros Quality Group – i należy do grona światowych liderów w dziedzinie produkcji wiązek elektrycznych i modułów elektromechanicznych. AQ Wiring Systems projektuje, wytwarza i sprzedaje: wiązki kablowe zasilające i  sterujące moduły elektromechaniczne. Dzięki uprzejmości przedstawicieli firmy i pracowników, uczniowie mogli zapoznać się z organizacją  pracy firmy poprzez poznanie poszczególnych działów. Każdy mógł również spróbować własnych sił i sprawdzić swoje umiejętności na wybranych stanowiskach pracy. Na koniec wycieczki, każdy z uczniów otrzymał od firmy gustowne upominki.

Oferta pracy.