MACIEJ KWAPIŃSKI  i ARKADIUSZ RUTKOWSKI

(uczniowie klas maturalnych)

zakwalifikowali się do finału 

XIII Olimpiady Techniki Samochodowej 2012 r.

organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, 
Politechnikę Warszawską, Wydawnictwa Komunikacji i Łączności 
oraz czasopismo Auto-Moto-Serwis

Do rozgrywek półfinałowych, które odbyły się 24 marca 2012 roku 
w Politechnice Warszawskiej, przystąpiło 429 uczniów z ponad 200 szkół samochodowych w kraju.  Przedmiotem Olimpiady na tym etapie był zestaw pytań testowych badających wiedzę podstawową m.in. z zakresu materiałoznawstwa, technik wytwarzania i rysunku technicznego oraz wiedzę specjalistyczną z zakresu budowy, naprawy i eksploatacji pojazdów samochodowych.

Finał Olimpiady odbędzie się 12 maja 2012 r. w siedzibie firmy Bosch w Warszawie.

Gratulujemy sukcesu !!!

 

W Olimpiadzie brała udział również Natalia Jakowicz, której do finału zbrakło zaledwie 8 punktów. Natalia  uzyskała wynik lepszy od   ponad 400 uczniów szkół samochodowych z naszego kraju. Gratulujemy Natalio i dziękujemy za dobry wpływ na „finalistów”  i wizerunek naszej szkoły.

Opiekunowie uczniów: Andrzej Łaziński i Przemysław Kubiak