Ogólnopolski Turniej Młodych Lakierników 2020

        W dniu 15 września 2020 r. odbył się finał IX Mistrzostw Młodych Mechaników  w kategorii Młody Lakiernik do którego zakwalifikowało się 5 drużyn z naszej szkoły. W tym roku, z powodu epidemii SARS-CoV-2 przeniósł się on do internetu i zasłużył na miano pioniera wśród konkursów edukacyjnych.

Rywalizację najlepszych młodych lakierników można było oglądać na platformie streamingowej Twitch oraz na profilu konkursu na Facebooku, jak również na profilach społecznościowych partnerów konkursu.

Przygotowaniem do przeprowadzenia relacji on-line w szkole zajęli się Panowie  Andrzej Madziara i Tomasz Tyce.

          Wyniki:  IX Mistrzostwa Mechaników – Młody Lakiernik – klasyfikacja końcowa

  1. Rafał Korżyński, Szymon Czech – Zespół Szkół Mechanicznych im. Św. Józefa w Białymstoku
  2. Jakub Kotliński, Paweł Magda – Zespół Szkół Samochodowych w Rzeszowie
  3. Jakub Niewiarowski, Jakub Piotrowski – Zespół Szkół Mechanicznych im. Św. Józefa w Białymstoku
  4. Adrian Wasiak, Kacper Golarz – Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi
  5. Jakub Madaj, Miłosz Urbański – Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi
  6. Mateusz Kalinowski, Mateusz Zamojski – Zespół Szkół Mechanicznych im. Św. Józefa w Białymstoku
  7. Adrian Bugajak, Dawid Mroziński – Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi
  8. Piotr Jania, Grzegorz Jasek – Zespól szkół mechanicznych nr1. Im. Szczepana Humberta w Krakowie
  9. Volodymyr Makutra, Marcin Jóźwiak – Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi
  10. Kacper Roszkiewicz, Alan Powałowski – Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
  11. Nikodem Murkiewicz, Paweł Szczepaniak – Zespół szkół nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w Lesznie
  12. Michał Krawczyk, Kacper Woźny – Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi
  13. Karol Piekarski, Tomasz Bloch – Zespól Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  14. Paweł Ogórek, Adam Bęczkowski – Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie
  15. Kacper Bystry, Miłosz Bielawny – Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
  16. Julia Ferenc, Bartosz Oślizło – Zespół Szkół Samochodowych w Rzeszowie
  17. Karolina Świder, Jakub Szczygieł – Zespól Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  18. Wiktoria Grzywaczewska, Damian Jonczak – Zespól Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  19. Sebastian Zając, Grzegorz Golanko – Zespól Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  20. Wojciech Bartochowski, Jakub Murawka – Zespól Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim

Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem:  https://mistrzostwamechanikow.pl/category/mlody-lakiernik/