SUKCES NASZEGO UCZNIA

STANISŁAW GRZELAK 
zajął czwarte miejsce w Finale
XX Olimpiady Techniki Samochodowej 2019

18 maja 2019 r. w Warszawie w siedzibie firmy Bosch odbył się finał Olimpiady Techniki Samochodowej organizowanej przez  Politechnikę Warszawską, Wydawnictwa Komunikacji i Łączności oraz czasopismo Auto-Moto-Serwis  pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Do finału zakwalifikowało się 12 uczniów reprezentujących 145 szkół samochodowych w naszym kraju.

Zadnia finałowe dotyczyły diagnozowania: w pierwszym przypadku silnika o zapłonie samoczynnym,  a drugim systemu ESP. Uczeń naszej szkoły  bardzo dobrze wykonał zadania egzaminacyjne i zajął czwarte  miejsce.  Zespołowo Zespół Szkół Samochodowych „samochodówka” z Kilara zajęła piąte miejsce.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.automotoserwis.com.pl  oraz www.wkl.com.pl.
Finał będzie można obejrzeć w czerwcu w programie telewizyjnym TVN Turbo  „Na osi”

Opiekunowie finalisty  Przemysław Kubiak i Andrzej Łaziński.