Jakub Madaj i Miłosz Urbański zostali zwycięzcami Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Lakierników. Adrian Wasiak i Adrian Bugajak zajęli 3, Michał Krawczyk i Dawid Mroziński 4, Krystian Drelich i Kacper Woźny 7, a Łukasz Fryska i Kacper Woźny 14 miejsce. Ogólnie nasi lakiernicy wypadli lepiej na arenie ogólnopolskiej niż polscy skoczkowie narciarscy w tym sezonie w pucharze świata. Oczywiście niezależnie od miejsca gratulujemy umiejętności i wiedzy wszystkim uczestnikom finału, bo mieli naprawdę z czym się głowić i znakomita większość z nich stanęła na wysokości zadania. Dziękujemy także za uczestnictwo zarówno zespołom jak i ich opiekunom, a w przypadku naszej szkoły był to prof Andrzej Madziara. Dziękujemy także za wysiłek i poświęcony czas na przygotowania przed oraz udział w trakcie finału.