SUKCES NASZEGO UCZNIA

STANISŁAW GRZELAK  uczeń klasy IVa
zakwalifikował  się do finału
XX Olimpiady Techniki Samochodowej 2019

Do rozgrywek półfinałowych, które odbyły się 16 marca 2019 roku w Politechnice Warszawskiej, przystąpiło 356  uczniów z 154 szkół samochodowych w kraju.  Przedmiotem Olimpiady na tym etapie był zestaw  pytań testowych badających wiedzę podstawową m.in. z zakresu  materiałoznawstwa, technik wytwarzania i rysunku technicznego oraz wiedzę specjalistyczną z zakresu budowy, naprawy i eksploatacji pojazdów samochodowych.

Finał Olimpiady odbędzie się 18 maja 2019 r. w siedzibie w siedzibie firmy Bosch w Warszawie.

Gratulujemy sukcesu

W Olimpiadzie Techniki Samochodowej  brali udział również uczniowie z: klas: IVa Łukasz Derach,  IVcm Patryk Polit oraz z klasy  IIekz Karol Bednarek i Patryk Pietrzak.

Opiekunowie uczniów biorących udział w konkursie; nauczyciele przedmiotów zawodowych: Michał Adamus, Przemysław Kubiak i Andrzej Łaziński.