SUKCES NASZYCH UCZNIÓW !!!

ADRIAN PAŁGAN  uczeń klasy IVa
i
PRZEMYSŁAW SKORUPA uczeń klasy IVb


zakwalifikowali się do finału

XIX Olimpiady Techniki Samochodowej

Do rozgrywek półfinałowych, które odbyły się 17 marca 2018 roku w Politechnice Warszawskiej, przystąpiło 365 uczniów z 160  szkół samochodowych w kraju.  Przedmiotem Olimpiady na tym etapie był zestaw  pytań testowych badających wiedzę podstawową m.in. z zakresu materiałoznawstwa, technik wytwarzania i rysunku technicznego oraz wiedzę specjalistyczną z zakresu budowy, naprawy i eksploatacji pojazdów samochodowych.

Finał Olimpiady odbędzie się 12 maja 2018 r. w siedzibie firmy Bosch w Warszawie.

Gratulujemy sukcesu !!!

W Olimpiadzie brał udział również PIOTR TRZASKOWSKI  uczeń klasy IVc któremu zabrakło 5 punktów  do zakwalifikowania się do finału.