To już 65 lat mija od założenia naszej szkoły.

Droga Absolwentko! Drogi Absolwencie!

W 65 rocznicę powstania naszej szkoły, łódzkiej samochodówki, zapraszamy Cię na uroczysty Zjazd Absolwentów, który odbędzie się w sobotę 6 kwietnia 2019 roku o godzinie 10,00 , w budynku Zespołu Szkół Samochodowych przy ulicy, od niedawna, Wojciecha Kilara pod numerem 3/5 dawnej Franciszka Prożka.

W programie w godzinach poranno-południowych: część oficjalna: spotkania z nauczycielami, odwiedzanie klas i warsztatów.

W godzinach popołudniowo-wieczornych: spotkanie/a w łódzkich restauracjach na tzw. imprezach towarzyszących.

Będzie nam bardzo miło spotkać się z Tobą. Czekamy na zgłoszenie i rejestrację.

Wszelkie pytania i uwagi prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorzy.

 

Szanowni Państwo,

W celu zorganizowania naszego spotkania niezbędne jest pozyskanie Waszych aktualnych danych osobowych. Ich podanie jest dobrowolne, ale niezbędne, jeśli chcecie wziąć udział w imprezie. W związku z powyższym informujemy:

  • Administratorem danych jest Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi.
  • Inspektorem ochrony danych jest pan Jacek Metrycki, z którym można się kontaktować pod nr tel. 514 128 920, lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Podstawą prawną przetwarzania Waszych danych osobowych jest art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  • Wasze dane będą właściwie zabezpieczone, szkoła wdrożyła bowiem odpowiednie środki techniczne i organizacyjne w celu ochrony Waszych danych osobowych.
  • Dane osobowe podane w formularzu zgłoszeniowym posłużą wyłącznie do zorganizowania imprezy "Zjazd Absolwentów" i zostaną usunięte niezwłocznie po jej zakończeniu i zamknięciu wszystkich spraw formalnych związanych z jej organizacją.
  • Przebieg imprezy będzie dokumentowany (foto, video). Rejestrując się, wyrażacie Państwo zgodę na utrwalenie swojego wizerunku i głosu oraz ich publikację na stronie internetowej szkoły, w mediach społecznościowych czy też okolicznościowych wydawnictwach.
  • Państwo macie prawo wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych. Możecie zrobić to kontaktując się pisemnie, mailowo bądź telefonicznie z Zespołem Szkół Samochodowych (dane kontaktowe na stronie www.zss-lodz.pl w zakładce Kontakt) lub z inspektorem ochrony danych.
  • Macie Państwo również prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Bliższe informacje na ten temat znajdziecie na stronie www.uodo.gov.pl

Więcej informacji na temat swoich praw w związku z przetwarzaniem danych osobowych znajdziecie Państwo na stronie internetowej szkoły (w zakładce Informacje -> Klauzula RODO) lub uzyskacie je kontaktując się z inspektorem ochrony danych.

Po raz drugi nasza szkoła była gospodarzem imprezy środowiskowej – „Pikniku Bałuckiego”. Organizacyjnie wsparło nas Gimnazjum nr 6, a znaczący udział finansowy wniosła Rada Osiedla Bałuty-Centrum i sponsorzy. Gościliśmy przedstawicieli władz samorządowych i oświatowych z wiceprezydentem miasta Łodzi panem Markiem Trelą zajmującym się m.in. sprawami edukacji oraz przewodniczącym Komisji Edukacji Rady Miasta panem Sylwestrem Pawłowskim na czele.

XXI Targi Edukacyjne

W dniach 1-2 marca na terenie Centrum Konferencyjno–Wystawienniczego MTŁ Łódź, al. Politechniki 4, odbyły się XXI Łódzkie Targi Edukacyjne. Bylismy tam na stanowisku 111.

 

27 maja 2017 r. przy Zespole Szkół Samochodowych w Łodzi odbył się Piknik Środowiskowy.

W programie znalazły się m.in.:
- drzwi otwarte szkoły;
- nauka jazdy samochodem i na symulatorze;
- pokaz starych samochodów;
- prezentacja klubu motocyklowego "Korsarze";
- Na Ratunek - Straż Pożarna;
- występ orkiestry dętej;
- pokaz tańca towarzyskiego;
- Centrum Medyczne - zbadaj ciśnienie i cukier;
- zdążyć z pierwszą pomocą;
- rekonstrukcja wydarzeń historycznych;
- warsztaty folklorystyczne;
- atrakcja wysiłkowa;
- konkursy, turnieje.


Klikaj i przesuwaj myszką po obrazku ↑

Piknik szkół zawodowych w Łodzi

W sobotę, 18 kwietnia w pasażu Schillera swoją ofertę prezentowały łódzkie szkoły - głównie zawodowe, ale także specjalne i ogólniaki. Dodatkową atrakcją były młodzieżowe występy estradowe.


Klikaj i przesuwaj myszką po obrazku ↑

XVII Targi Edukacyjne

W dniach 13-14 marca na terenie Centrum Konferencyjno–Wystawienniczego MTŁ Łódź, al. Politechniki 4, odbyły się XVII Łódzkie Targi Edukacyjne. Byliśmy tam na stoisku nr 105.