zawód związany z wykonywaniem wszelkich prac lakierniczych zarówno w branży motoryzacyjnej, jak również w przemyśle mechanicznym, meblarstwie, itp. Poznasz materiały stosowane przy wykonywaniu wymienionych prac lakierniczych, urządzenia i sprzęt lakierniczy. W specjalistycznej pracowni, wyposażonej w stanowiska przygotowania lakierniczego i kabinę lakierniczą, nabędziesz umiejętności w zakresie przygotowanie elementów do lakierowania, nanoszenia powłok lakierowych i prac wykończeniowych.
Dzięki współpracy z firmami branży lakierniczejGlobColor i PPG Industrial Polska, będziesz mógł uczestniczyćw szkoleniach w zakresie nowoczesnych technologii oraz z najnowszych materiałów i narzędzi.
Kończąc naukę możesz przystąpić do egzaminu potwierdzającego kwalifikację MG. 27 – „Wykonywanie prac lakierniczych”.